• GSM0.531.352 5173
  • 7/24Servis

Tesisatçı hizmeti vermekteyiz.

Çorlu HizmetTesisat olarak bizler geçmişten bu yana her zaman kaliteli işler yapmayı benimsedik. Genç ve dinamik kadromuzla yaptığı işlerde kaliteden ödün vermeyen firmamız bu doğrultuda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.Sizlerde bizim bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere Telefon numaramızdan veya İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz;
Sadece yaptığı iş gereği değil, aynı zamanda gelecek nesillere daha yaşanılabilir, temiz bir dünya bırakmak adına HİZMET TESİSAT doğaya ve çevreye saygılı olmak çerçevesin de doğalgaz tesisatı kurulumu yaparken kullandığı tüm ürünlerde geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanmaya azami şekilde dikkat etmektedir.
İnsan odaklı bir misyona sahip olan firmamız tüm hizmetlerinde iş güvenliği politikalarına hassasiyetle riayet etmek tedir.
 
Vizyonumuz
Vizyonu doğrultusunda yaptığı işlerde kaliteden ödün firmamız kullandığı malzemelerin her zaman kaliteli ve birinci sınıf olmasına dikkat etmiştir. Yaptığı işlerde son teknoloji ürünler kullanmaya devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından 7/24 çalışmaktadır. İşini seven bir ekiple çalışan Çorlu Hizmet Tesisat genç ve dinamik kadrosuyla daima ilk tercih edilen firma olmuştur.

Çorlu HizmetTesisat olarak bizler geçmişten bu yana her zaman kaliteli işler yapmayı benimsedik

- 0.531.352 5173
Sayfamızı Paylaşın