• GSM0.531.352 5173
  • 7/24Servis

Çorlu Banyo Gideri Açma

Çorlu Hizmet Tesisat tıkanan banyolarınızda sizlere kesin ve hızlı çözüm sunmaktadır. kırmadan Banyo gideri açma işlemi var mı? kırmadan banyo gideri açma çok pahalı bir işlem mi ? gibi sorularla baş başa kalan değerli müşterilerimiz, profesyonel tespitçi m ile hızlı ve kesin çözüm hizmetimizle rahat bir nefes alacaksınız.
Banyo gideri açma işleminden önce tespit çalışmasında genellikle kanalları görüntülediğimiz mini kameralar ile yapılmaktadır. Mini kameralar sayesinde tıkanıklığın yerini ve sebebini tam olarak belirlemekteyiz..

Kırmadan açılabilecek bir konumda ise tıkanıklık kanal açma robotlarımız ile hiçbir yeri kırmadan kesin ve hızlı bir biçimde banyo gideri açma işlemi yapılmaktadır..
Banyo giderinin tıkanma sebebi eğer katı maddeler ise kanal açma robotumuzun ucuna taktığımız farklı bir aparat ile bu katı maddeler parçalanır ve kanalizasyona karışarak tıkanıklığınız açılmaktadır

Banyonuzda ki kötü kokuların sebebini tıkanıklık olarak algılayabilirsiniz. Fakat bunun asıl sebebi tıkanıklık değil lavabo giderinin klozet giderine bağlanmış olmasıdır.. Bu giderlerin farklı olması gerekir ve inşa itibari ile farklı bir gider daha mutlaka yapılmaktadır.. Yanlış bağlantılar yüzünden maruz kaldığınız kokulara son vermemizi isterseniz
0 531 352 51 73 numaramızı arayarak bir son verebilirsiniz. Gider değişiklik işlemi uzun süren bir işlem olmaması gibi ücret acısından ucuz bir işlemdir.

kırmadan Banyo gideri açma işlemi var mı.

- 0.531.352 5173
Sayfamızı Paylaşın