• GSM0.531.352 5173
  • 7/24Servis

Su Tesisatı Kaçak Bulma

Çorlu Su Tesisat teknolojik cihazlar ile su kaçak tespitlerini kırmadan dökmeden yerinde yapar. Kullanmış olduğumuz kameralı su kaçak tespit cihazları ve doğrulamasını sağlayan akustik dinleme cihazları sayesinde sizlerin göremediği duvar arasında oluşan su kaçaklarını nokta atışı buluyoruz.

Tespit edilen su kaçak bölgesini siz değerli müşterimize net bir biçimde gösteriyor ve yapılacak ufak onarım veya tadilat işlemleri için neler gerekiyor, ne kadar bir sürede onarım gerçekleştirilir gibi sağlıklı bir bilgi veriyoruz.

Genellikle su kaçakları tek bir noktadan oluşmaktadır. Doğru yapılan tespit sayesinde sadece su kaçağının olduğu bölge ufak bir oranda açılarak tamiratı yapılır. Bu sayede eski yöntemlerde olduğu gibi boydan boya duvarlar, fayanslar sadece kaçağı bulmak adına kırılmaz. Eviniz, kırma dökme olmadan tertemiz kalır.

Son teknoloji cihazlar ile yapılan su kaçak tespiti aynı zamanda yapılacak tamirat veya onarım maliyetlerini de ciddi bir oranda düşürmektedir. Su kaçak tespiti konusunda merak ettiğiniz soruların yanıtını alt kısımda bulunan soru cevaplar kısmında inceleyebilirsiniz.

“Çorlu Hizmet Tesisat olarak Çorlu genelinde bölgesinde su kaçak arıza tespitini termal kamera ve dinleme cihazı ile kırmadan noktasal olarak tespit yapıyoruz tespitlerimiz de son teknolojik elektronik cihazlar kullanıyoruz envar envanterimiz de bulunan Bu cihazlar sayesinde su borularında oluşan delik sızıntı ve tavandan damlayan su kaçak tamlamalarına görüntülü olarak tespit ediyoruz Hizmet Tesisat Çorlu ve çevre ilçelere servis hizmeti vermektedir”

- 0.531.352 5173
Sayfamızı Paylaşın