• GSM0.531.352 5173
  • 7/24Servis

Tıkalı Pimaş açma işlemi

Çorlu tesisatçı hizmetleri arasında en çok ilgiyi görenlerden birisi de pimaş açma hizmetidir. Pimaş açma hizmeti ne kadar kolay görünse de bu alanda uzman ekiplerce yapılması gereken tesisat işleri arasında yer almaya başlamıştır. "Kendi sorunu mu kendim çözerim" gibi bir düşünce ile pimaş açma hizmeti için artık işlevselliğini kaybetmektedir... Gelişmekte olan teknolojiye ayak uyduran Çorlu Tesisatçı, uzman ekipler tarafından kullanılan envanteri sayesinde kırmadan Pimaş açma işlemi yapılabilmektedir.. Pis su kameraları aracılığıyla tıkanıklığın sebebi tam olarak tespit edilebilir hale gelmiştir... pimas açma

Tıkalı gider açma işleminin ne kadar zahmetli olduğu düşünüldüğünde profesyonel ekiplere başvurulması alınacak en doğru karar olacaktır... Çorlu Tesisatçı Türkiye'nin tamamına sunduğu tesisat hizmetin de düşük maliyet uygulayarak arkasında memnun müşteri kitlesi oluşturmuş ve bu doğrultuda referanslarını daima katlayarak devam eden bir firma haline gelmiştir. Maliyet ve yapılan iş doğrultusunda ne kadar doğru bir karar aldığınızı bu sorunla bir daha karşılaşmak fikri aklınızdan çıktığın da anlayacaksınız.

Mamak Tesisatçı tıkalı pimaş açma hizmetinde çoğu zaman pis su kameraları ve bu cihaz ile birlikte ekipmanlar kullanmaktadır. Pis su altı kameraları pimaşlara gönderilerek pimaş tıkanıklığına sebebiyet veren maddenin yerini tam olarak tespit etmektedir. Çorlu tesisat çalışanları bu sayede yeri tam olarak tespit edilen madde veya cismin türü için tıkalı pimaş açma yöntemi belirler. Genellikle maddenin ezilebilir ve kırabilir olmasıyla zarar vermeden açılabilir olduğu için ekipmanlarımız arasında yer alan bir teknoloji kullanılmaktadır. Pervane başlıklı olan bu cihaz, noktasal olarak tesit edilen maddenin ekipmanımızın döner başlığı sayesinde hiçbir kırma ve ya yenileme çalışması olmadan cismi öğüterek pimaş açma hizmetini sizlere sunmuş olacaktır... Ayrıca pimaş artık kurtarılamayacak boyutta zarar görmüşse ya da pimaş tekrar nüksedecek bir boyutta zarar almışsa Çorlu tesisat, durumu sizlere bildirir ve sizlere kesin çözüm sunmaktadır..

“ Pis su kameraları aracılığıyla tıkanıklığın sebebi tam olarak tespit edilebilir hale gelmiştir... ”

- 0.531.352 5173
Sayfamızı Paylaşın